Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Rejestracja

Wystarczy zarejestrować tylko jedno konto w dowolnym z naszych serwisów. Korzystając z wspólnego loginu i hasła możesz zalogować się do każdego z nich!

Login może się składać z małych i dużych liter, cyfr, oraz znaków _ i - (podkreślnik i myślnik), nie może natomiast zawierać polskich znaków oraz spacji. Jest to unikalna nazwa przypisana do konkretnego użytkownika i będzie jedynym identyfikatorem, który zostanie wyświetlony w podglądzie wystawionej oferty (opróćz informacji, które zostaną dobrowolnie podane w opisie).

Hasło może się składać z małych i dużych liter, cyfr, oraz znaków specjalnych dostępnych na standardowej klawiaturze (np.: # czy &), nie może natomiast zawierać polskich znaków oraz spacji. Najbezpieczniej jest podać hasło składające się z różnego rodzaju znaków, które nie jest podobne do loginu. Przechowywane w bazie danych hasła są szyfrowane w taki sposób, aby nawet obsługa serwisu Ostrzeszowiak.pl nie miała do nich wglądu. W razie zagubienia hasła nie ma możliwości jego przywrócenia, jednak można je będzie zresetować poprzez podany podczas rejestracji adres e-mail.

Dane do logowania

Dane osobowe


Poprawny adres e-mail (upewnij się czy nie ma pomyłki w pisowni) jest niezbędny do zakończenia procesu rejestracji oraz korzystania z serwisu (wystawienia ogłoszenia). Na ten adres będą wysyłane informacje dotyczące wystawionych ofert (przypomnienie o wygaśnięciu czy też powiadomienie o wycofaniu w związku ze złamaniem regulaminu) oraz ważne komunikaty dotyczące działania serwisu Ostrzeszowiak.pl (nie częściej niż 3 razy do roku). Gwarantujemy, że podany adres e-mail nie będzie udostępniany innym firmom jak również nie będzie domyślnie wyświetlany w podglądzie wystawionych ofert.

Pola oznaczone czerwoną gwiązdką * są wymagane, czyli ich podanie jest konieczne do zakończenia procesu rejestracji.

Sprzedaż