Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Agroturystyka kurs elearningowy z certyfikatem

Otwórz Drzwi do Własnego Gospodarstwa Agroturystycznego z Kursem "Agroturystyka – Przedsiębiorczość na Wsi" w MG-edu!

Planujesz stworzenie własnego gospodarstwa agroturystycznego? Zapraszamy Cię na kurs "Agroturystyka – Przedsiębiorczość na Wsi", który krok po kroku przewodniczy Ci przez etapy tworzenia i prowadzenia udanej działalności agroturystycznej.

 Co zyskasz dzięki naszemu kursowi?

1.      Od Pomysłu do Działania: Kurs w przystępny sposób opisuje etapy tworzenia gospodarstwa agroturystycznego – od pierwszej idei po konkretny plan działania.

2.      Całkowicie Online: Ucz się z wygody własnego domu, bez konieczności wychodzenia! Pokażemy Ci, jak zamienić pomysły w realne działania.

3.      Gwarantowany Certyfikat: Ukończenie kursu to nie tylko zdobycie wiedzy, ale również gwarancja uzyskania certyfikatu potwierdzającego Twoje umiejętności.

 Zainwestuj w Przyszłość Agroturystyki już dziś! Sprawdź szczegóły oferty na mg-edu.pl/.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 23 dni
Rozpoczęcie: 22.02.2024, 11:54, zakończenie: 18.07.2024, 11:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


MG-edu

 663 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska