Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMebleAkcesoria). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Okucia meblowe

Cena: do ustalenia

Witam Firma Kowalczyk Meble PRO zajmująca sie produkcja i sprzedażą okuć meblowych chciała by Państwu przedstawić nasza ofertę. Zajmujemy sie pakowaniem oraz konfekcją okuć meblowych według zamówień producentów mebli. Jesteśmy otwarci na współpracę z producentami mebli oraz hurtowniami. Chętnie też podejmujemy się negocjacji przy większych partiach zamówień lub stałej współpracy. Na życzenie prześlemy nasz firmowy katalog W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub przesłanie wiadomości email.

www.kowalczykmeblepro.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 10.02.2024, 13:22, zakończenie: 11.03.2024, 21:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


KMPRO

 694 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • 726439263