Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemEdukacja, nauka i szkoleniaKursy i szkolenia). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kurs pilarz - uprawnienia na pilarki łańcuchowe

Cena: 500 zł / kurs

Ośrodek Kształcenia Zawodowego zaprasza na kurs pilarza w zakresie uzyskania uprawnień do obsługi pilarek łańcuchowych. Czas trwania kursu 10 godz. w przypadku obsługi pilarek i 56 godz. w przypadku kursu pilarza - drwala. Szkolenie obejmuje zajęcia teoretyczne jak i praktyczne oraz kończy się wydaniem stosownego zaświadczenia o ukończeniu kursu obsługi pilarek łańcuchowych, zgodnie ze wzorem MEN.

Podstawa prawna szkolenia: § 21 Rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu nie których prac z zakresu gospodarki leśnej. Kurs skierowany jest dla osób prywatnych oraz firm z branży leśnej, zakładów usług leśnych, drwali leśnych, firm z branży budowlanej, tartaków, cieśli, dekarzy, arborystów oraz osób zajmujących się pielęgnacja zieleni.

Program szkolenia operatorów pilarek obejmuje następujące zagadnienia:

  • użytkowanie i obsługa pilarki
  • rodzaje, budowa i typy pilarek
  • techniki ścinki i obalania drzew
  • techniki okrzesywania i przerzynki drewna
  • bezpieczeństwo i higiena pracy przy obsłudze pilarki

Zaświadczenie o ukończeniu kursu pilarza jest ważne bezterminowo i jest honorowane na terenie całej Polski. Dla grup zorganizowanych realizujemy szkolenia w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę. Szczegóły oferty szkoleniowej dostępne są na naszej stronie internetowej www.kursy-wielun.pl/szkolenia-operator-obsluga-pilarek-lancuchowych-spalinowych.htm

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Ostatnie zmiany: 14.01.2024 17:00
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 09.12.2023, 13:00, zakończenie: 07.07.2024, 11:09

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


djandre

 504 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Prosimy o kontakt telefoniczny.