Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Dom i OgródMebleSalon). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Regał Półka wisząca Industrial Loft Dąb Lity

Oferta wygasła.Cena: 1 450 zł / sztukę

Półki dzięki swojej minimalistycznej formie pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni w różnych stylach. To doskonałe połączenie rzemiosła, marki i atrakcyjnej ceny! Wymiary półki : 130 cm szerokość ,150 cm wysokość . Stelaż regału zbudowany jest ze stali lakierowanej proszkowo, z profili precyzyjnych o wymiarach 25 x 25 mm. Dzięki ręcznemu usuwaniu tzw. szwów, stelaż pozbawiony jest widocznych łączeń i zachwyca precyzją i starannością wykonania. W standardzie stelaż dostępny jest w kolorze czarnym lub białym, istnieje możliwość zmiany koloru na dowolny wg. wzornika RAL. Blat półki wykonany z litego drewna dębowego o grubości 27mm ! Zabezpieczony woskiem twardym olejnym marki Osmo. Zalety: nadzwyczaj trwały i wytrzymały zachowuje naturalne piękno drewnianej powierzchni chroni powierzchnię przed ścieraniem, wnikaniem brudu i wodą odporny na plamy z kawy, wina i coli tworzy mikroporowatą powłokę, która pozwala drewnu oddychać Istnieje możliwość wprowadzenia zmian pod indywidualne zamówienia według wskazówek klienta. Zapraszamy do składania zapytań. Czas realizacji 10 dni

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 02.05.2023, 13:54, zakończenie: 01.06.2023, 13:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


matyss

  661 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (gmina Ostrzeszów)