Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyBudownictwoOgrodzenia i brukarstwo). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Nowoczesne ogrodzenia aluminiowe z montażem 1 z

Ogrodzenia aluminiowe ZALU to system modułowy, dopracowany w najmniejszych szczegółach. Aluminium to materiał bardzo lekki i plastyczny, dzięki czemu możemy dla Was tworzyć nieograniczoną liczbę wzorów w dowolnej palecie kolorystycznej. Otrzymujecie solidne, odporne na warunki atmosferyczne rozwiązanie, które gwarantuje spokój na lata.

Jako partner handlowy firma Ramamet zapewnia Państwu wysoką jakość świadczonych usług od pomiaru i uzgodnień do pełnego montażu.

W ofercie:

Bramy przesuwne
Bramy skrzydłowe
Furtki
Przęsła
Automatyka
Videodomofony

Zapraszamy do kontaktu
Ramamet Krzysztof Lis
Stadionowa 19 95-200 Piątkowisko
www.ramamet.com

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 01.07.2021 09:43
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 01.07.2021, 09:43, zakończenie: 29.10.2021, 14:01

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


ramamet

  534 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)