Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaSamochody osoboweAudi). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Audi A 4*98 r*1,8 Benz

Oferta wygasła.

Cena: 600 zł / samochód

Witam Państwa: Na Sprzedaż w Całości Lub Na Poszczególne Części Posiadam Audi A 4. Rok Produkcji 1998. Poj Sil: 1,8 Benzyna. Audi Tak Jak Na Fotkach Jest Poobijana Blacharsko Tak Jak na Fotkach. Reszta Podzespołów Jest w 100% Sprawna. Silnik i Skrzynia 100% Sprawne. Dla Tego To Też Mogę Ją Sprzedać w Całości Lub Jak Ktoś Coś Potrzebuje To Na Poszczególne Części. Tak Że w Razie w Jak Coś Potrzeba To Można Śmiało Dzwonić. Dobre Ceny Za Części. Mogę Również Sprzedać Ją w Całości. Istnieje Również Możliwość Transportu w Razie w Do Klienta Więcej Informacji Mogę udzielić Telefonicznie. Pod Num Tel 518-179-143.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 01.08.2020, 08:44, zakończenie: 15.08.2020, 08:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


karoltipo

  518 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)