Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemBudownictwo i remontyPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Usuwanie szkód po pożarze Kastelnik

Oferta wygasła.Profesjonalne usuwanie szkód po pożarze, pożarach. sprzątanie po pożarze. Mycie ścian suchym lodem. 

Proponujemy sprzątanie po pożarze na terenie województwa śląskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i innych. W ramach tej usługi przeprowadzamy dekontaminację, czyszczenie ścian po pożarze suchym lodem oraz zajmujemy się restytucją mienia. 

Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Poznań, Wrocław, Kalisz, Koło, Opole, Katowice, Tychy, Kraków, Zakopane, Bochnia, Wieliczka, Rzeszów, Przemyśl, Kielce, Radom, Radomsko, Olsztyn, Olkusz, Elbląg, Bydgoszcz, Toruń, Zielona Góra, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Koszalin, Szczecin, Bytom, Chorzów, Gliwice, Bielsko-Biała, Opole, Legnica, Lubin, Płock, Siedlce, Kutno, Piotrków Trybunalski, Gorzów Wielkopolski, Warszawa.

By pozbyć się niebezpiecznych dla zdrowia i życia toksyn wykorzystujemy najnowsze i sprawdzone technologie mycia oraz czyszczenia osmolonych powierzchni. Kastelnik oferuje kompleksowe usuwanie szkód po pożarze w mieszkaniach, lokalach użytkowych, halach przemysłowym. Przeprowadzamy bezpłatne oględziny na miejscu zdarzenia. Usuwamy skutki pożaru w bezpieczny i sprawdzony sposób. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z branży.

Oferujemy gruntowne mycie ścian po pożarze, a także nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie jak przeprowadzić poprawną dekontaminację za pomocą sprawdzonych środków chemicznych. 

Technologia czyszczenia przy użyciu suchego lodu to niezwykle skuteczna i nieinwazyjna metoda. Pozwala szybko wyczyścić powierzchnie z osadów po pożarowych. Usuwamy tłustą sadzę ze ścian po pożarze. Suchy lód to zestalony dwutlenek węgla. Temperatura suchego lodu wynosi -78,5°C. Metoda ta idealnie sprawdza się przy czyszczenie mieszkań po pożarze, gdyż w tej technologii nie używamy wody.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami. www.kastelnik.pl/sprzatanie-po-pozarze/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 01.03.2020, 17:47, zakończenie: 30.06.2020, 22:24

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Kastelnikpozar

  735 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska