Masz konto na Facebooku? Jeśli chcesz pomóc w rozwoju darmowego serwisu ogłoszeniowego możesz
udostępnić Ostrzeszowiak.pl oraz obserwować/polubić nasz profil FB - dziękujemy!
⊗
Oferta wygasła!
Poszukuję osób prowadzących działalność gospodarczą, które potrzebują finansowania bankowego.
Pomagamy naszym klientom w różnych , trudnych przypadkach np. brak zdolności kredytowej ,duża ilość zapytań ,brak historii kredytowej ,zaległości w ZUS lub US ,niski udokumentowany dochód.
Współpracujemy bezpośrednio z wiodącymi bankami w Polsce dzięki czemu szybko przeprowadzamy analizę kredytową i realizację wypłaty środków.
Bez zabezpieczenia mogą Państwo starać się nawet o 500.000 zł na rozwój swojej działalności lub odzyskanie płynności finansowej.
Zapraszam do kontaktu w celu zapoznania się z ofertą.
Nie tego szukasz? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i Wynajem › Księgowość, prawo i finanse). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki. ⊗
Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności! ⊗