Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Młody pies Karat do adopcji

Oferta wygasła.Karat oszukał przeznaczenie, teraz czeka na swój nowy dom!!!

Nasz nowy podopieczny uniknął śmierci – DOSŁOWNIE! Miał zostać uśpiony ponieważ został uznany za psa agresywnego..  Kiedy dojechaliśmy na miejsce oczom ukazało się psie nieszczęście, które potrzebuje miłości i ciepła.. Karat to wyjątkowy pies, który jest jeszcze troszkę przestraszony, ale na pewno nie agresywny. Niestety niczego dobrego ze strony człowieka nigdy nie otrzymał, całe swoje krótkie życie spędził przykuty krótkim łańcuchem do budy.. Przy bliższym poznaniu, łasi się i chce się bawić. To młody psiak, ma dopiero 3 lata, całe życie przed nim. Mamy nadzieję, że poruszy Was jego historia i szybko znajdzie się dla niego domek! Potrafi chodzić na smyczy. Jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Przebywa w Schronisku Funny Pets w Czartkach.

Kontakt w sprawie adopcji: 502 332 475

Możliwy transport.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 18.10.2019, 10:54, zakończenie: 02.08.2020, 14:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


sercempsa

  502 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)