Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródMateriały i narzędzia budowlaneŚciany i elewacje). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Najtańszy pustak Wienerberger 25 500 na rynku!

Oferta wygasła.Cena: 72 zł / m2 muru

Pustak ceramiczny typu POROTHERM przeznaczony do budowy zewnętrznych ścian nośnych z dociepleniem oraz ścian nośnych wewnętrznych. Pustak 25 E3 500 murowany jest na „pióro-wpust”, dzięki czemu nie jest konieczne stosowanie spoin pionowych, co znacznie przyspiesza prowadzenie prac budowlanych i poprawia parametry cieplne muru. 

Grubość ściany: 25 cm.

Dane techniczne:
wymiary 250x498x238mm
klasa wytrzymałościowa kl.15!
waga 1szt. - ok. 17,9kg!
zużycie - 8szt/1m2

Cena za 1m2 muru brutto już z transportem w odległosci do 30km od siedziby firmy!

Dalsze lokalizacje koszty transportu wyliczamy indywidualnie w zależności od miejsca rozładunku.

Oferujemy w najlepszych cenach materiały budowlane wraz z dowozem do klienta! Nie martw się o logistykę, transport oraz jakość produktu! Zawsze fachowo doradzimy i znajdziemy optymalne rozwiązanie na Twoją kieszeń. 

Jako duży oficjalny dystrybutor firm Knauf Insulation, Knauf Therm, Austrotherm, Mapei, Farby Kabe, Fast gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz bardzo dobre ceny! Zadzwoń i zapytaj! 

Składy Budowlane Podgórscy - jakość i doświadczenie w budowie Twojej inwestycji.

www.podgorscy.eu

Zapraszamy do zakupów!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 31.08.2019, 11:26, zakończenie: 03.02.2020, 17:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PTY77

  603 [pokaż]

Lokalizacja

  • cała Polska