Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sam decyduj o swoim losie i bezpiecznej pracy!

Oferta wygasła!

Chcesz poznać całkiem nowy i legalny sposób na zarabianie w internecie? Całość wygląda bardzo interesująco, a zarobki? Mogą nawet przekroczyć Twoje oczekiwania!

Chcesz dowiedzieć się więcej? - Napisz do mnie na e-mail.

Polecę Ci dobrą pracę dorywczą w domu oraz przeszkolę, jak pracować, abyś szybko zaczął zarabiać niezłe pieniążki!

Jest to realne, ponieważ firma współpracuje z polskimi, wiarygodnymi bankami! Nie ma konieczności osobistego kontaktu z klentem.

Otrzymasz również ode mnie materiały i instrukcje do pracy oraz przeprowadzę Cię przez 5 etapów wdrażania do pracy. Oczywiście, bezpłatnie!

Z Twojej strony wymagane jest tylko: Dostęp do internetu, obsługa komputera w stopniu podstawowym pełnoletność i motywacja do pracy.

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 21.06.2018, 20:47, zakończenie: 22.03.2024, 20:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!


januszkrak

 601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • Nie ma konieczności osobistego kontaktu z klientem.