Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Klawiszowiec zagra wesele na skoczka

Potrzebujesz wsparcia instrumentalnego, wokalnego, sprzętowego ? Masz imprezę, nie masz z kim jej zagrać ? Zadzwoń! Kawiszowiec - wokalista z własnym sprzętem oraz repertuarem (ponad 400 utworów) chętnie zagra na tzw skoczka, w zastępstwie. W posiadam repertuarze bardzo dużo utworów anglojęzycznych.

Mogę również zagrać jako DJ.

Granie to moja pasja. Gram ze styli. Preferuje składy keyboardowe. Śpiewasz? Zagram niemalże każdy utwór, który zaspiewasz tak, jak chcesz...bez konieczności prób czy ćwiczeń. Zapisz sobie numer na przyszłość:) "bo nigdy nic nie wiadomo". W przypadku pytań proszę o kontakt - najlepiej telefoniczny. Sieradz i okolice (województwo łódzkie oraz wielkopolskie). Możliwość gdy w dalszych zakątkach Polski.

W ramach współpracy służę wiedzą z zakresu obsługi instrumentów marki Korg pa oraz miksera SoundCraft ui24/ui16. Pomogę w poprowadzeniu wesela, zabaw. Chętnie wydzodzę do gości z mikrofonem.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 11.01.2022 14:55
Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 07.05.2018, 09:26, zakończenie: 17.06.2023, 08:25

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pawlikp100

  503 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)