Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (MotoryzacjaMaszyny rolniczeŁadowacze i cyklopy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

CHWYTAK KROKODYL CK SNR 1250/1500/1800/2100

Cena: 3 450 zł / sztukę

Chwytak krokodyl przystosowany jest do pracy z ładowaczami oraz ładowarkami, przeznaczony jest do transportu m. in. obornika, kukurydzy.

    Solidna i trwała konstrukcja wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości oraz zabezpieczenie powłoką lakierniczą nanoszoną nowoczesną metodą natryskową gwarantują długotrwałe i bezpieczne użytkowanie.Siłowniki hydrauliczne wykonane pod nasze założenia techniczne, charakteryzują się dużą mocą, umożliwiającą odpowiedni, pewny ścisk materiału.Pełna ściana tylna zabezpiecza przed wypadaniem materiału w trakcie transportu.Kute wymienne zęby charakteryzujące się dużą wytrzymałością zostały specjalnie dopasowane do konstrukcji urządzenia.Zęby osadzone w grubościennych toczonych tulejach stożkowych zapewniają ich stabilność i wytrzymałość.Grubościenna belka gwarantuje sztywność ramy i zapobiega jej odkształceniom przy dużym obciążeniu.Ocynkowane sworznie oraz tuleje ślizgowe wykonane ze stali C45 odpornej na ścieranie zapewniają niezawodność działania.Przewody hydrauliczne zakuwane w firmie Sonarol wyłącznie z podzespołów polskich producentów dają pewność wysokiej jakości i niezawodności, ponadto mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb.Atutem urządzenia jest szeroki 90o kąt otwarcia ramy ruchomej, który umożliwia swobodny załadunek z pryzmy nawet bezpośrednio przy ścianie.Dostępne szerokości 1,5m, 1,8m i 2,1m, na zamówienie w zakresie 1,2m - 2,4 m.Standardowo chwytak krokodyl wyposażony jest w mocowania Euro, na życzenie istnieje możliwość wykonania mocowania SMS lub innego typu według potrzeb klienta.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Ostatnie zmiany: 30.01.2020 12:58
Wygasa za 12 dni
Rozpoczęcie: 25.01.2019, 13:56, zakończenie: 17.04.2020, 11:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Seba96

  500 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)