Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaKaski i ochraniacze). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ochraniacze kolan IXS Hack Evo rozm. S NOWE!

Cena: 169 zł / kpl.

Ochraniacze nigdy nieużywane, Mają wszystkie metki, blistry itp.
Możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w najlepszym sklepie rowerowym w Sieradzu 4BIKE ul. Jana Pawła II 63.

W razie pytań proszę dzwonić 604871479

Hack Evo to bardzo lekkie i kompaktowe nakolanniki posiadające wkładkę pochłaniającą siłę uderzenia QMatterTM. Wewnętrzny sylikon zapewnia stałe położenie na nodze, dzięki czemu unikamy ześlizgiwania i okręcania się jak w przypadku nakolanników nieposiadających sylikonowych stoperów. Użycie lekkiego materiału AeroMeshTM charakteryzującego się doskonałym odprowadzaniem wilgoci oraz właściwościami antybakteryjnymi, pozwoliło stworzyć nakolanniki, które chronią przed bakteriami potu oraz nieprzyjemnym zapachem.
-super lekkie i kompaktowe
-QmatterTM – doskonała absorpcja siły uderzenia
-360° AeroMeshTM super lekkie, oddychające, odprowadzające wilgoć i antybakteryjne, nie pochłaniające przykrych zapachów
-sylikonowe stopery zapobiegające ześlizgiwaniu/okręcaniu na nodze
-rozmiar S
-+/-290g (para)
-EN1621-1

Dobór rozmiaru:
gregorio.pl/pliki/tabela_rozmiarow_nakolanniki_nalokietniki.jpg

Prezentacja produktu:
vimeo.com/66898064

Ostatnie zmiany: 26.06.2018 10:29
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 24.04.2018, 11:34, zakończenie: 26.07.2018, 10:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


gurumtb

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)

Informacje dodatkowe

  • koszt wysyłki kurierskiej 15zł.