Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportTransport i spedycja). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Najnowszy model BMW - 5M- LIMUZYNA Model G-30 .

Oferta wygasła.

TEGO DNIA ZASŁUGUJECIE NA TO CO NAJLEPSZE !!! Oferuję Państwu wynajęcie wraz z kierowcą Licencjonowanym pięknej, nowej w kolorze bieli alpejskiej limuzyny marki BMW serii 5 model G-30 z 2018r. w M-PAKIECIE FULL OPCJA !!! wraz z eleganckim przybraniem (istnieje możliwość przybrania w/g indywidualnej kompozycji, współpracuję z różnymi kwiaciarkami które pomogą w doborze kwiatów). Samochód jest nowy, czysty, zadbany, idealnie przygotowany.

Moją usługę oferuje na terenie Łodzi i woj,łódzkiego. Możliwe dalsze wyjazdy.
W cenie zapewniam:
*Dojazd do Pana Młodego
*Przejazd do Panny Młodej
*Przejazd do Kościoła
*Przejazd na Salę Weselną
*Zdjęcia Fotograf
*Obsługa poprawin
* Wolne terminy na 2018 rok.
Gorąco pozdrawiam i zapraszam do kontaktu telefonicznego. Więcej ZDJĘĆ i FILM można zobaczyć na Facebooku wpisując : VipElegance. lub na youtube Samochód do ślubu VIP ELEGANCE.

www.youtube.com/watch?v=NIHiKauSZuk

www.youtube.com/watch?v=JaWT83vNjfI

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Ostrzeszowiak.pl!

Rozpoczęcie: 26.02.2018, 17:11, zakończenie: 03.06.2018, 08:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


VipElegance

  664 [pokaż]

Lokalizacja

  • Ostrzeszów (cały powiat)