Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczeniePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rolety na wymiar najtaniej, każdy rozmiar 2,25

Oferta wygasła.

Cena: 2,25 zł / 1

Przedmiotem aukcji są rolety docinane na wymiar podany przez klienta. Proponujemy Państwu niedrogie rolety w szerokiej gamie kolorystycznej z dwóch grup materiału K-len i Plain, pozwalającej na precyzyjne dobranie tkaniny do potrzeb wnętrza.Materiały te w 100% składają się z poliestru, w zależności od koloru przepuszczają około 50-60% światła. Rolety można czyścić wilgotną ściereczką.

Prawidłowe wymiary rolety to :szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi, oraz wysokość ramy okiennej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, odpowiadamy na wiadomości, również w niedzielę i święta. Czas wysyłki do 5 dni od zaksięgowania wpłaty na koncie.

Cena 2,25 jest ceną za każde rozpoczęte 5 cm szerokości rolety. Szczegółowy cennik na zdjęciu. Niebieska rubryka w tabeli dotyczy rolet do 150 cm długości, natomiast zielona rolet balkonowych do 220cm.Możliwy montaż.

Więcej informacji po numerem telefonu 537-112-272 lub e-mailowo hausmajstersklep@gmail.com

Ostatnie zmiany: 28.03.2018 10:45
Rozpoczęcie: 25.06.2017, 13:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hausmajster

Lokalizacja

  • cała Polska