Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieMateriały i narzędzia budowlanePodłogi i schody). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Listwy przypodłogowe 2,5m Perfekta wood 62

Oferta wygasła.

Cena: 7,50 zł / 1

Przedmiotem zakupu są listwy Korner Perfekta Wood o wymiarach: długość 250 cm, wysokość 62 mm, szerokość krycia 23 mm dzięki czemu nadaje się do kamuflowania szerokich dylatacji. Wyciągana listwa maskująca zakryje nie tylko wkręty montażowe ale służy również jako miejsce do ukrycia wszelkiego rodzaju przewodów. Elastyczne wykończenie sprawia, że listwa idealnie dostosowuje się do nierówności ścian i podłóg. Jej zaletą jest prostota i szybkość montażu. Wystarczy przykręcić na kołki szybkiego montażu (6 x 40 z kołnierzem) lub przykleić klejem montażowym.
Jeśli są Państwo zainteresowani dekorem, którego nie mamy w ofercie, prosimy o kontakt.. Wszystkie narożniki, łączniki, zakończenia sprzedajemy w cenie 2zł/szt

Możliwy odbiór osobisty po uzgodnieniu (gmina Widawa) lub transport.

Dostępne kolory listew:
Dąb Palony, Dąb Negre, Milenium Jasny, Dąb Jaspis, Dąb Berger, Dąb Biały, Dąb Oregon, Wenge, Dąb Nostalgia, Dąb Bursztynowy, Dąb Spinel, Dąb Stary, Biały, Dąb Lutea, Dąb Elegance, Dąb Country, Dąb Belweder

Szukasz innego koloru listwy? Skontaktuj się z nami!

TEL. 537-112-272
hausmajstersklep@gmail.com

Ostatnie zmiany: 28.03.2018 10:45
Rozpoczęcie: 25.06.2017, 12:50

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

hausmajster

  537 112 272

Lokalizacja

  • cała Polska

Lista kategorii