Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OtoczenieWyposażeniePozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Rolety dzień-noc na wymiar

Oferta wygasła.

Cena: 7,30 zł / 1

Rolety dzień-noc to najmodniejszy sposób aranżacji okien. Dzięki zastosowaniu specjalnej tkaniny w poprzeczne pasy można
regulować dopływ światła wpadającego do pomieszczenia. W opcji "dzień" możnemy podciągnąć całą roletę do góry
lub tak ustawić pasy aby do pomieszczenia wpadało jak najwięcej światła. Opcja "noc" daje nam możliwość całkowitego zaciemnienia pomieszczenia.
Takie rolety nadają się do wszystkich domowych pomieszczeń. Kuchnia, pokój dzienny, sypialnia czy łazienka ozdobione pasami w oknach wyglądają znakomicie.
Nasze rolety wykonane są z wysokiej jakości półfabrykatów znanych producentów,
zaś materiały posiadają wszystkie niezbędne atesty.

Prawidłowe wymiary rolety to :szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi, oraz wysokość ramy okiennej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt, odpowiadamy na wiadomości, również w niedzielę i święta. Czas realizacjii do 5 dni.

Cena 7,30 jest ceną za każde rozpoczęte 10 cm szerokości rolety. Szczegółowy cennik na zdjęciu. Zielona rubryka w tabeli dotyczy rolet do 150 cm długości, natomiast niebieska rolet balkonowych do 220cm.Możliwy montaż.

Więcej informacji pod numerem telefonu 537-112-272 lub e-mailem hausmajstersklep@gmail.com

 

Ostatnie zmiany: 28.03.2018 10:45
Rozpoczęcie: 25.06.2017, 12:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

hausmajster

  537 112 272

Lokalizacja

  • cała Polska

Lista kategorii